O nás

Kdo jsme?

Jsme ti, díky kterým se dům stává domovem, a to nás na naší práci baví nejvíce. Okna jsou pro nás prvkem, který přináší do domu světlo, udržuje teplo a tím i dobrou náladu a rodinnou pohodu. Díky kvalitním oknům a dveřím zajišťujeme, že je bydlení nejen příjemné, ale současně i bezpečné.

Testovací centrum

Naše výrobkypravidelně testujeme

Provádíme testypružnosti, tlaku a pevnosti

Netestujeme ukázkové produkty,testujeme ty reálné

Vyrábíme, dodáváme a montujeme okna a dveře již více než 30 let. Působíme nejen v České republice, ale i ve Francii, Německu a Rakousku. Naše výrobní hala s moderním zázemím se nachází v Hodějicích na celkové ploše přes 12.000 m². Zde vyrábíme více než 350 okenních jednotek za den.
Široká paleta našich výrobků zahrnuje okna a dveře z 5 až 7komorových profilů. Ty svými technickými vlastnostmi splňují celou škálu požadavků. Od rekonstrukce objektů až po ty nejnáročnější u nízkoenergetických budov. Všechny naše výrobky přehledem splňují ty nejpřísnější kvalitativní požadavky dle evropských norem.
Inspiraci pro nákup oken a dveří můžete získat návštěvou některé z našich vzorkoven. Můžete zavítat například do Hodějic, nedaleko Slavkova u Brna, do Prahy či Ostravy. Ve všech vzorkovnách si můžete prohlédnout průřez řadami našich výrobků spolu s různým příslušenstvím.
U všech našich zakázek dbáme na vysokou flexibilitu, bezpečnost dodávek a jejich rychlost. Právě v tomto nám pomáhá vlastní kamionová doprava, která zajišťuje dodávky našich výrobků po celé Evropě. Kamiony jsou vybaveny vysokozdvižnými vozíky a celý vozový park pravidelně inovujeme.

Proč okna a dveře FenStar?

bezpečnost a kvalita

Bezpečnost & Kvalita

Bezpečnost je pro nás na prvním místě. Kvalita produktů je podtržena garancí 10 let.

design a inovace

Design & Inovace

Nabízíme širokou paletu možností a kombinací pro vytvoření vhodného produktu přímo na míru.

30 let

Tradice výroby

Máme již více než 30 let zkušeností s výrobou plastových a hliníkových oken a dveří.

Máte zájem o produkty FenStar?

  • 3 vzorkovny
  • atypické prvky
  • 30 let zkušeností
  • 1849 kombinací barev