O nás

Kdo jsme?

Jsme ti, které jejich práce baví. Okna jsou pro nás prvkem, který přináší do domu světlo, udržuje teplo a tím i dobrou náladu a rodinnou pohodu. Díky kvalitním oknům a dveřím je bydlení nejen příjemné, ale i bezpečné. S námi se jednoduše dům stává domovem.

Testovací centrum

Naše výrobkypravidelně testujeme

Provádíme testypružnosti, tlaku a pevnosti

Netestujeme ukázkové produkty,testujeme ty reálné

Vyrábíme, dodáváme a montujeme okna a dveře již více než 25 let. Působíme nejen v České republice, ale i ve Francii, v Německu a v Rakousku. Naše výrobní hala s moderním zázemím v Hodějicích o celkové ploše přes 12.000 m² umožňuje vyrobit více jak 500 okenních jednotek za den.
Široká paleta výrobků zahrnuje okna a dveře z 5 až 7 komorových profilů. Svými technickými vlastnostmi splňují celou škálu požadavků, počínaje pro účely rekonstrukcí objektů až po ty nejnáročnější u nízkoenergetických budov. Výrobky s velkou rezervou splňují nejpřísnější kvalitativní požadavky dle evropských norem.
Inspiraci pro nákup oken a dveří můžete získat návštěvou některé z našich vzorkoven. Jedna je přímo u nás v Hodějicích nedaleko Slavkova u Brna. Další jsou v Praze a v Ostravě. Ve všech naleznete průřez řadami našich výrobků spolu s různým příslušenstvím.
Máme vlastní kamionovou dopravu, která zajišťuje dodávky našich výrobků po celé Evropě. Kamiony jsou vybaveny vysokozdvižnými vozíky a vozový park je pravidelně inovovaný. To vše pro vyšší flexibilitu, bezpečnost dodávek a jejich rychlost.

Proč okna a dveře FenStar?

bezpečnost a kvalita

Bezpečnost & Kvalita

Bezpečnost je pro nás na prvním místě. Kvalita produktů je podtržena garancí 10 let.

design a inovace

Design & Inovace

Nabízíme širokou paletu možností a kombinací pro vytvoření vhodného produktu přímo na míru.

tradice

Tradice výroby

Máme již více než 25 let zkušeností s výrobou plastových a hliníkových oken a dveří.

Máte zájem o produkty Fenstar?

  • 3 vzorkovny
  • atypické prvky
  • více než 25 let zkušeností
  • 1849 barev