Život ve firmě

 

Práce ve Fenstaru z pohledu našich kolegů

Ve Fenstaru si uvědomujeme, že za kvalitu našich produktů vděčíme kolegům a jejich pečlivé a spolehlivé práci. Chceme proto, aby se u nás cítili dobře a jejich práce je naplňovala. Jak život ve Fenstaru vypadá, můžete zjistit díky rozhovorům s našimi kolegy. Jiřím Novákem, který u nás pracuje již téměř 20 let, a Jarmilou Marečkovou, která je služebně mladší.

prace_1

Pan Jiří Novák pracoval několik let na pozici operátor výroby v sekci montáž příslušenství. Nyní pracuje jako vedoucí úseku přípravny. Pro práci ve Fenstaru se rozhodl především díky lokalitě. Bydlí v Hodějicích, takže má zaměstnání kousek od domu.  Současně ho lákala možnost pracovat v čistém prostředí a dělat činnost, u které se nebude nudit. A co ho nejvíce baví? „Baví mě manuální práce, používání nástrojů a strojů, a také kompletování výrobků. Velmi dobře si rozumím s kolegy na pracovišti. Těm méně zkušeným se snažím vždy poradit a pomoci, když potřebují. Současně oceňuji přístup nadřízených.” Jako největší výzvu vnímá především nároky na kvalitu odvedené práce a s tím spojenou spokojenost zákazníků. Za dobu svého působení ve Fenstaru byl Jirka přítomen hned několika proměnám společnosti. Jako jednu z největších vnímá instalaci moderní linky, která znamenala zjednodušení pracovních procesů. Jiří ve svém volném čase rád natáčí videa a fotografuje. Patří mezi naše dlouholeté zaměstnance a jeho práce si velmi vážíme.

prace_2

A jak spolupráci hodnotí Jarmila Marečková? Aktuálně má na starosti nalepování a zaklapování lišt na okna a balkonové a vchodové dveře. Práci u nás si zvolila především z důvodu, že chtěla vyzkoušet něco nového, rozmanitého a současně finančně zajímavého. Sama svou pozici hodnotí následovně: „Jedná se o zajímavou a nestereotypní práci. Vážím si všech nabízených benefitů, mezi nimi například dopravy firemním autobusem či závodního stravování. A také dodání výplaty v domluveném termínů, což nebývá všude standardem.” Dále oceňuje dobrý kolektiv, přátelské vztahy s nadřízenými a pozitivní vzájemnou komunikaci. Jarmilu baví bruslení, jízda na kole, šití, a také výlety do přírody. Jsme rádi, že je součástí našeho týmu.

prace_3

Pokud Tě informace od pana Nováka a paní Marečkové zaujaly, a také chceš vyzkoušet práci ve Fenstaru, navštiv naše kariérní stránky. Aktuálně máme otevřeno hned několik výrobních i administrativních pozic, na které hledáme šikovné a spolehlivé kolegy. Případně nás rovnou kontaktuj, rádi se o Tobě dozvíme více.

Proč okna a dveře FenStar?

bezpečnost a kvalita

Bezpečnost & Kvalita

Bezpečnost je pro nás na prvním místě. Kvalita produktů je podtržena garancí 10 let.

design a inovace

Design & Inovace

Nabízíme širokou paletu možností a kombinací pro vytvoření vhodného produktu přímo na míru.

30 let

Tradice výroby

Máme již více než 30 let zkušeností s výrobou plastových a hliníkových oken a dveří.

Máte zájem o produkty FenStar?

  • 3 vzorkovny
  • atypické prvky
  • 30 let zkušeností
  • 1849 kombinací barev